Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Wydarzenie to zgromadziło uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości, w tym pracodawców,  by wspólnie świętować osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie od wprowadzenia pocztu sztandarowego i flagowego oraz od odśpiewania hymnu. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor – powitała wszystkich zgromadzonych, a także podsumowała mijający właśnie rok szkolny 2023/2024.

W trakcie uroczystości zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz zaangażowali się w działalność społeczną. Nie zabrakło oczywiście uhonorowania osiągnięć sportow i działalności na polu mundurowym. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Serdeczne podziękowania skierowała  Pani Dyrektor do nauczycieli za ich trud i zaangażowanie w edukację oraz wychowanie uczniów. „Niech praca daje Państwu radość, zadowolenie, satysfakcję, uśmiech i szacunek tych, dla których pracujecie”. Słowa podziękowania skierowała także do pracodawców dziękując za opiekę nad uczniami, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz zaangażowanie w podnoszenie jakości i efektywności kształcenia oraz do rodziców za działania na rzecz szkoły i okazywaną życzliwość.

Jako część artystyczną Szkolny Zespół Muzyczny zaśpiewał utwory przygotowane specjalnie na tę okazję, które stanowiły zapowiedź letnich dni.  Kończąc Pani Dyrektor życzyła wszystkim słonecznych dni, beztroskich przygód, radosnych przeżyć i zasłużonego odpoczynku.

Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!