Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
Dzień otwarty

Dzień otwarty

W słoneczny piątek 24 maja 2024 roku odbył się, zgodnie z tradycją, Dzień Otwarty. W trakcie jego trwania uczniowie wszystkich klas zaprezentowali atuty Zespołu Szkół oraz kierunki, pod jakimi kształcić się będą przyszli uczniowie. Tego dnia można było dowiedzieć się o zawodach, których można uczyć się w Branżowej Szkole I stopnia. Uczennice technikum żywienia i usług gastronomicznych przygotowały poczęstunek oraz opowiedziały o pracowni gastronomicznej, w której powstały wszystkie te pyszności. Uczniowie technikum ekonomicznego i logistycznego również przygotowali prezentacje dotyczące swoich zawodów. Z kolei uczniowie oddziału przygotowania wojskowego byli odpowiedzialni za zaprezentowanie przyszłym kadetom zadań, których będą musieli się podjąć jako przeszli żołnierze. Poza tym na ósmoklasistów czekało wiele innych atrakcji, m.in.: gry terenowe, podziwianie nieba w astrobazie oraz spotkanie z lokalną pisarką.

Było świetnie!