Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
104. rocznica powrotu Pomorza do Macierzy

104. rocznica powrotu Pomorza do Macierzy

W czwartek 18. stycznia w Pałacu Anny Wazówny w Brodnicy odbyły się uroczystości z okazji 104. rocznicy powrotu Pomorza do Macierzy  oraz 79. rocznicy wyzwolenia miasta. Podczas tego doniosłego wydarzenia Pani Dyrektor Zespołu Szkół Barbara Bober otrzymała Złoty Grawerton – jak podaje komunikat starosty – „za długoletnią, pełną zaangażowania pracę na rzecz mieszkańców powiatu oraz  społeczności szkolnej Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim, w podziękowaniu za cenne inicjatywy edukacyjne, dydaktyczno-wychowawcze, które przez lata przyczyniały się do rozwoju i sprawnego funkcjonowania szkoły.”

To wyjątkowe odznaczenie z pewnością będzie natchnieniem do dalszej twórczej i efektywnej pracy dla wszystkich pracowników Zespołu Szkół.