JUBILEUSZ 75-LECIA MIEJSKO-GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W JABŁONOWIE POMORSKIM

6 października 2023 roku Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonowie Pomorskim obchodziła wyjątkowy jubileusz – 75-lecie. Na uroczystym spotkaniu, które odbyło się w Centrum Kultury i Sportu naszą szkołę reprezentowała Pani Dyrektor Barbara Bober. W  imieniu całego Zespołu Szkół złożyła serdeczne gratulacje z okazji tak znamienitego jubileuszu oraz życzyła powodzenia w realizowaniu wszelkich planów i zamierzeń, nieprzemijającego poczucia satysfakcji oraz wciąż poszerzającego się grona przyjaciół biblioteki.

Biblioteka to miejsce, które inspiruje do odkrywania nowych dróg i podejmowania ciekawych wyzwań. Spotkanie podsumowujące 75 lat działalności jabłonowskiej placówki było bogate w jej historię, podsumowania dotychczasowych osiągnięć, ale też plany na przyszłość.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

(foto: jablonowopomorskie.pl)