Ślubowanie klas pierwszych mundurowych

W piątek 2 grudnia uczniowie pierwszych klas mundurowych złożyli uroczyste ślubowanie. Gośćmi uroczystości byli wicestarosta Powiatu Brodnickiego Pan Stanisław Kosakowski, przedstawiciel 4. Brodnickiego Pułku Chemicznego mjr Andrzej Rozpierski, kpt. Grzegorz Ostrowski z WCR Brodnica oraz rodzice uczniów. Kadeci złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a w drugiej części spotkania zaprezentowali swoje umiejętności podczas pokazów. Tę część uroczystości zakończył słodki poczęstunek. Wieczorem rozpoczęli grę taktyczno-miejską „Jabłonowo Nocą – Puchacz 2022”. Odbyły się także nocne rozgrywki piłki siatkowej.

W czasie trwania manewrów uczniowie mogli liczyć na zastrzyk energii w postaci słodkich rogali i napojów ufundowany przez Państwo Joannę i Krzysztofa Jaranowskich – serdecznie dziękujemy!