Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
ZESPÓŁ SZKÓŁ NA POWIATOWYM KIERMASZU MIKOŁAJKOWYM

ZESPÓŁ SZKÓŁ NA POWIATOWYM KIERMASZU MIKOŁAJKOWYM

8 grudnia 2018r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Brodnicy odbył się IV Powiatowy Kiermasz Mikołajkowy.

Na gości Kiermaszu czekało moc atrakcji. Zaprezentowany został wachlarz świątecznych akcesoriów, ozdób i  dekoracji. Jak co roku artyści pochwalili się swoim rękodziełem, ceramiką i ręcznie wykonywanymi koronkowymi serwetami. Można było także podziwiać prace, które wpłynęły na „Powiatowy konkurs na dekorację świąteczną” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Na warsztatach wykonywania dekoracji uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję by nauczyć się jak ozdobić świąteczny stół.

         W organizację kiermaszu włączyli się również uczniowie naszej szkoły. Pod kierunkiem nauczycieli przygotowali pysze słodkości i piękne świąteczne dekoracje.