Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
Jubileusz 20-lecia Powiatu Brodnickiego  – prezentacja szkół

Jubileusz 20-lecia Powiatu Brodnickiego – prezentacja szkół

W tym roku obchodzimy jubileusz 20-lecia Powiatu Brodnickiego. Główne uroczystości miały miejsce 22. września 2018 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Brodnicy – tego dnia odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu, a placówki edukacyjne mogły przedstawić swoją działalność oraz osiągnięcia.
Wśród zgromadzonych nie zabrakło i Zespołu Szkół – prezentowaliśmy stoisko promocyjne, ulotki informacyjne o kierunkach kształcenia, kroniki, zdjęcia i książkę na temat historii szkoły, przygotowaliśmy też słodki poczęstunek.
Naszą szkołę, wraz z Panią Dyrektor Barbarą Bober oraz opiekunami – p. Karoliną Pasternacką i p. Dariuszem Maślińskim, reprezentowali uczniowie z klas mundurowych (Marek Maciąg, Magdalena Siemińska, Łukasz Babecki), technikum gastronomicznego (Martyna Słoma, Karolina Zimnowłodzka) i ekonomicznego (Roksana Gumkowska, Weronika Wrońska).

edf
edf
dav
dav
dav