Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
Wojewódzka Liga Strzelecka LOK Strażak – Golub – Dobrzyń 2018

Wojewódzka Liga Strzelecka LOK Strażak – Golub – Dobrzyń 2018

W dniu 16.06.2018 r. reprezentacja mundurowców z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pom. uczestniczyła w ostatniej IV rundzie Wojewódzkiej Lidze Strzeleckiej LOK – Golub – Dobrzyń 2018 w strzelaniu z karabinka sportowego kbks. Cała liga składa się z 4 rund i po jej zakończeniu nastąpiło podsumowanie całości zawodów i wręczenie pucharów, dyplomów, medali i nagród rzeczowych dla najlepszych.

Zawody pokazały, że praca włożona na treningach dała pozytywne efekty. Chociaż nie mamy gdzie na co dzień strzelać z tego rodzaju broni, to radzimy sobie dobrze. Osiągnięte wyniki świadczą, że mimo iż trenując tylko na „pneumatykach”  liczymy się w województwie w tym rodzaju broni również. W zawodach uczestniczyło 22 zespoły, między innymi z Torunia, Kowalewa, Zbójna Nowej Wsi, Gałczewa i oczywiście miejscowi strzelcy z trzech szkół Golubia-Dobrzynia.

A oto końcowe wyniki zmagań:

Szkoły ponadgimnazjalne

Indywidualnie:

1 miejsce – KLASIŃSKI Sebastian

2 miejsce – LEWIŃSKI Damian

4 miejsce – BIENIEK Mateusz

Strzelało łącznie 96 zawodników.

Drużynowo:

1 miejsce – Zespół Szkół w Jabłonowie Pom. (Klasiński Sebastian, Lewiński Damian, Szram Agata, Bieniek Mateusz)

Wielkie gratulacje i podziękowania za osiągnięte rezultaty i za poświęcone 4 soboty na wyjazdy do Golubia-Dobrzynia.