Spotkanie w Starostwie Powiatowym w Brodnicy

W piątek 13 października zgodnie z tradycją w Starostwie Powiatowym w Brodnicy, które jest organem prowadzącym szkoły ponadpodstawowe w powiecie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród Starosty dla najlepszych nauczycieli oraz aktów nadania kolejnych stopni awansu zawodowego.

W tym roku z rąk Starosty Piotra Boińskiego nagrodę odebrała Pani Dyrektor Barbara Bober oraz historyk Dariusz Maśliński. Natomiast polonistce Klaudii Bryle wręczono akt nadania stopnia awansu zawodowego  nauczyciela mianowanego.

Była to też okazja do złożenia przez Starostę Piotra Boińskiego, Wicestarostę Stanisława Kosakowskiego, Skarbnik Marzannę Fettke oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Justynę Prajs życzeń dla wszystkich dyrektorów szkół i nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dziękujemy za słowa uznania i podziękowania za trudną i odpowiedzialną pracę!

(foto:brodnica.com.pl)