Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
Bal studniówkowy Anno Domini 2024

Bal studniówkowy Anno Domini 2024

W zimowy wieczór 26 stycznia, na około sto dni przed egzaminem maturalnym, przyszli abiturienci, nauczyciele oraz zaproszeni goście spotkali się na pierwszym tak dostojnym i poważnym balu jakim jest studniówka.

W części oficjalnej nie brakowało wzruszenia spowodowanego wspomnieniami ostatnich lat w szkole. Uczniowie klasy IV Liceum Ogólnokształcącego oraz klasy V Technikum podziękowali Pani Dyrektor, wychowawczyniom oraz nauczycielom za wspólny czas i trud włożony w edukację.

Tego wieczoru nie mogło zabraknąć również przemówienia Pani Dyrektor Barbary Bober, która złożyła przyszłym maturzystom okolicznościowe życzenia. Głos zabrał także Senator RP Ryszard Bober, a w imieniu Starosty Brodnickiego Pani Justyna Prajs- Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

Część oficjalną zakończył tradycyjny polonez, który zachwycił wszystkich zebranych gości. Uczniowie pod okiem nauczyciela p. Zbigniewa Czachora włożyli ogrom serca i pracy, by dopracować taniec w każdym szczególe.

Kolejne godziny tej styczniowej nocy upłynęły na szampańskiej zabawie, która z pewnością pozostanie w pamięci na długo.

Polonez https://www.facebook.com/zsjablonowopomorskie/videos/1093888095291863