Spotkanie opłatkowe w Dziennym Domu Pobytu w Jabłonowie Zamku

19 grudnia 2023r. młodzież Zespołu Szkół wraz z  Panią Dyrektor Barbarą Bober i nauczycielami towarzyszyła podopiecznym Dziennego Domu Pobytu w Jabłonowie Zamku podczas spotkania opłatkowego. Uczniowie obdarowali uczestników upominkami i złożyli świąteczne życzenia. Przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu wspólnie z podopiecznymi śpiewali kolędy czym wprowadzili wszystkich uczestników w świąteczny nastrój. W spotkaniu uczestniczyła m.in. Przełożona Generalna Zgromadzenia Sióstr Pasterek Matka Gracjana Zborała oraz znamienici goście: Senator RP Pan Ryszard Bober, Starosta Brodnicki Pan Piotr Boiński, Pani Marzanna Fettke – Skarbnik Powiatu oraz księża.

Dziękujemy za  wspólnie spędzony czas i ciepłe przyjęcie naszych szkolnych wolontariuszy. Do zobaczenia za rok!