Dumni z naszych Wokalistek

Z wielką radością chwalimy się, że uczennice naszej szkoły w zorganizowanym w I LO w Brodnicy VIII Powiatowym Konkursie Kolęd Obcojęzycznych odniosły olbrzymi sukces:

• Wiktoria Barańska w kategorii solistów zajęła I miejsce (utwór „Noel” wyk. oryg. Chris Tomlin)
  • Oliwia Śliwińska w kategorii solistów zajęła II miejsce (utwór „Mistletoe” wyk. oryg. Justin Bieber)
  • Sandra Mądrowska w kategorii solistów zdobyła wyróżnienie (utwór „I’ll be home for Christmas” wyk. oryg. Megan Trainor).

„Pomocnicy Świętego Mikołaja” – Wiktoria Barańska, Oliwia Śliwińska, Sandra Mądrowska, Amelia Markuszewska w kategorii zespołów za wykonanie utworu „Oh Santa!” (wyk. oryg. Mariah Carey) wyśpiewały także I miejsce.

Za pasję, motywację, pracowitość, za godne reprezentowanie oraz promowanie szkoły w środowisku lokalnym – gratulacje i podziękowania złożyła na ręce wokalistek Pani Dyrektor Barbara Bober.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwijania pasji wokalnej!