Szkolny Konkurs Historyczny „Drogi do Niepodległości”.

Z okazji przypadającej za kilka dni 105 rocznicy Niepodległości Polski w szkole został ogłoszony konkurs historyczny „Drogi do Niepodległości”. Konkurs odbywał się również pod patronatem MEiN w ramach akcji Szkoła Pamięta. Celem głównym było zachęcenie wszystkich uczniów do zgłębiania historii Polski w latach 1795-1918 oraz kształtowanie postawy szacunku wobec dziejów ojczystych w okresie niewoli narodowej i zaborów. Zadanie uczestnika polegało na wykonaniu pracy plastycznej w formie plakatu o dowolnym formacie i w dowolnej technice, w którego treści kreatywnie i twórczo miał rozwinąć jedno z zaproponowanych zagadnień dotyczących dziejów ojczystych w latach 1795-1918. Na ręce Komisji Konkursowej wpłynęło łącznie 8 prac. Rozstrzygnięcie, wyłonienie laureatów i ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystego apelu w dniu 10 listopada br. Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i podjęcie działań celem wykonania pracy konkursowej.

Więcej na (link): https://www.facebook.com/zsjablonowopomorskie/posts/pfbid02qM13EkdCqYHUL2xntpAA6XVyeMZQ5tQdDLB7E8QnPvwPB7nEurpEg1ne3yKiua93l