Wyjazd do teatru

Już tradycją naszej szkoły stały się jesienne wyjazdy na spektakle do Teatru Muzycznego w Gdyni. W tym roku także uczniowie mili okazję obcować z musicalem – tym razem na podstawie powieści Michaiła Bułhakowa „Mistrz i Małgorzata”. Spektakl był niesamowitym widowiskiem, które zrobiło na uczniach ogromne wrażenie. Ci, którzy byli jeszcze przed lekturą powieści, z zapałem sięgnęli po tę wybitną prozę zaraz po powrocie do domu.

Wyjazd był też świetną okazją do międzyklasowej integracji oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Nie jest tajemnicą, że do Zespołu Szkół uczęszczają na co dzień utalentowane wokalnie dziewczyny, które dzięki takiej wycieczce uwierzyły we własne możliwości i rozwój kariery.

Po przedstawieniu była okazja, by przez chwilę porozmawiać z aktorem Teatru Muzycznego Karolem Małkowskim, który pochodzi z okolic Jabłonowa. Przybliżył on uczniom tajniki swojej pracy oraz tworzenia tak spektakularnych widowisk.

Już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu!