Szkolne Koło Wolontariatu

We wrześniu tego roku Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Pojezierze Brodnickie” zaprosiło troje wolontariuszy naszej szkoły do akcji polegającej na zbieraniu informacji od mieszkańców gmin, w których działa Stowarzyszenie. Uczniowie mieli przeprowadzić ankiety projektowe na potrzeby opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2021-2027.

W akcji tej wzięły udział uczennice kl. 3b Technikum: Anna Leszczyńska, Julianna Śliwa i Wiktoria Krzepicka  pod opieką  nauczyciela – p. Barbary Kopańskiej.

Wolontariuszki pomogły w pozyskaniu informacji niezbędnych do opracowania ważnych dla naszego regionu dokumentów. Za wzorowe działanie Prezes Stowarzyszenia p. Bogusław Błaszkiewicz przekazał uczennicom podziękowania.

Dyrektor Zespołu Szkół p. Barbara Bober oraz opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu p. Karolina Pasternacka wspierają uczniów we wszystkich akcjach i przedsięwzięciach.