Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
Uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów

Uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów

W dniu 3 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół Technicznych w Toruniu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów  Stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019 ze szkół ponadgimnazjalnych województwa kujawsko-pomorskiego. Uczniowie Ci uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole.
Podobnie jak w latach ubiegłych, wśród stypendystów nie zabrakło uczniów naszej szkoły – Wiktoria Dzierżewicz reprezentująca Liceum Ogólnokształcące oraz Paweł Nowacki z Technikum. Uczniowie z rąk Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Marka Gralika otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz gratulacje. Wiktorii i Pawłowi  towarzyszyła Dyrektor Szkoły Barbara Bober.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!