Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
Listy gratulacyjne

Listy gratulacyjne

9 listopada br. na trwałe zapisał się w pamięci uczniów i rodziców.
Tego dnia bowiem pan Piotr Boiński – Starosta Brodnicki i pani Barbara Bober -Dyrektor Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim uhonorowali uczniów naszej szkoły listami gratulacyjnymi z tytułu uzyskania stypendiów za wysokie wyniki w nauce.  Wręczający podkreślili wagę systematycznej i wytrwałej pracy w osiągnięciu tak dobrych rezultatów.
Lista wyróżnionych jest dość długa. Z klas licealnych stypendium uzyskali:
Wiktoria Dzierżewicz, Piotr Piotrowski, Mateusz Bieniek i Dawid Szynkiewicz.
W klasach technikum wyróżnieni zostali:
Sylwia Nowak, Ilona Kurkiewicz,  Sandra Czajka, Daria Gołębiewska, Dorota Magalska i Paweł Nowacki.
Z Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Branżowej Szkoły I stopnia są to następujący uczniowie:
Wiktoria Downar, Julia Jończyk, Karolina Chyza, Martyna Labicka, Joanna Kułakowska, Paulina Nowak, Weronika Olszewska, Mariusz Adamski, Damian Reszka i Krzysztof Bujak.
Obecni na uroczystości rodzice z dumą towarzyszyli swoim pociechom. Po części oficjalnej wszyscy skosztowali wyrobów cukierniczych przygotowanych przez uczniów pod kierunkiem pani Doroty Rucińskiej i pani Beaty Jaczewskiej.