Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
Laureatki konkursu fotograficznego

Laureatki konkursu fotograficznego

30 października w Starostwie Powiatowym w Brodnicy zostały wręczone nagrody w konkursie fotograficznym
„Energia odnawialna w obiektywie”.
Do konkursu zgłoszono 62 prace autorstwa 22 uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu brodnickiego. Wśród wyróżnionych znalazły się dwie uczennice Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim: I miejsce zajęła Paulina Nowak z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, a III Roksana Gumkowska z klasy IV Technikum. Nagrodzonym i wyróżnionym gratulowali starosta Piotr Boiński oraz naczelnik wydziału ochrony środowiska Radosław Koj.
Nagrody zostały ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu i Powiat Brodnicki.
Opiekunem uczniów był p. Marcin Motofa