Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
Mundurowcy na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie  i Obronności

Mundurowcy na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

W dniu 17.11.2017 r. zostały ogłoszone wyniki I etapu Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. W Olimpiadzie uczestnicy ubiegają się o 36 indeksów na wyższe uczelnie oraz ufundowane przez sponsorów liczne nagrody rzeczowe.
Pierwszy etap olimpiady polegał na wykonaniu przez uczniów pracy na jeden z podanych tematów i przesłaniu jej w odpowiednim terminie do właściwego Komitetu Okręgowego. Prace winny być wykonane indywidualnie. W każdym okręgu do drugiego etapu zakwalifikowanych mogło zostać 100 uczestników, których prace zostaną ocenione najwyżej.
W olimpiadzie wzięło udział 3 uczniów z klas mundurowych Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim. Do drugiego etapu zakwalifikowano z województwa kujawsko-pomorskiego tylko 32 prace, a w nich 2 prace uczniów z Jabłonowa Pomorskiego.
W drugim etapie, który odbędzie się 8 grudnia 2017 r. w Olsztynie będą nas reprezentować:
– Agata SZRAM
– Sebastian KLASIŃSKI
Powalczą o etap centralny, gdzie czeka 36 indeksów do wyboru na 16 uczelniach w całej Polsce.
Życzymy powodzenia