Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
POJEDYNEK STRZELECKI – BRODNICA 16.09.2017

POJEDYNEK STRZELECKI – BRODNICA 16.09.2017

Kolejna pracowita sobota dla mundurowców z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim już za nami.
Po zdobyciu „Króla strzelców” w poprzednią sobotę tym razem rywalizowaliśmy w konkurencji „POJEDYNEK STRZELECKI” na strzelnicy wojskowej w Brodnicy. Zawody polegały na strzelaniu do tarcz biathlonowych z kbksu. Każda drużyna strzelała do tarcz przeciwnika. Zwyciężał zespół, który jako pierwszy strącił wszystkie tarcze przeciwnika. Rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”. W tym roku do zawodów przystąpiły aż 22 zespoły. W związku z tym drużyny zostały rozlosowane na dwie grupy, które rywalizowały o wejście do wielkiego finału. Z każdej grupy awans uzyskały po 3 zespoły.
Nasi mundurowcy pokazali, że od początku sezonu strzeleckiego w roku szkolnym 2017/2018 są na wysokim poziomie. Zawody okazały się bardzo zacięte i ostatni pojedynek wyłonił zwycięzców. Ku naszej radości ten ostatni pojedynek odbywał się pomiędzy dwoma Naszymi ekipami. Wielki finał należał do mundurowców z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim. „Bratobójczy” pojedynek zakończył się wynikiem 3-2 dla dziewczyn i tym samym one zostały „Złotkami” pojedynku strzeleckiego edycja 2017.

Oficjalne wyniki:
I miejsce – Zespół Szkół Jabłonowo Pom
w składzie:
– Wiktoria PRZEDPEŁSKA
– Agata SZRAM
– Agnieszka KAMIŃSKA

II miejsce – Zespół Szkół Jabłonowo Pom
w składzie:
– Damian LEWIŃSKI
– Rafał KWAŚNIEWSKI
– Sebastian KLASIŃSKI