Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
ZAWODY STRZELECKIE O MIANO „KRÓL STRZELCÓW 2017”

ZAWODY STRZELECKIE O MIANO „KRÓL STRZELCÓW 2017”

Pierwsze zawody strzeleckie nowego roku szkolnego 2017/2018 za nami. Mundurowcy z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim zaliczą te zawody do bardzo udanych. Na początek wzięliśmy udział w otwartych zawodach strzeleckich o miano „Króla strzelców 2017”, które odbywały się na strzelnicy wojskowej w Brodnicy. Wyprawa okazała się owocna, a kolejny rok szkolny pod względem udziału mundurowców w zawodach można uznać za otwarty.
Zawody odbywały się przy dobrej pogodzie, która na start ściągnęła wiele drużyn nie tylko ze szkół średnich. W zawodach wystartowała rekordowa liczba drużyn, bo aż 18.
W tym gronie nasi mundurowcy wydali bardzo dobrze i zajęli II miejsce drużynowo, w składzie:
– Maciej SCHRÖTER
– Damian LEWIŃSKI
– Sebastian KLASIŃSKI

Indywidualnie zwyciężył i uzyskał zaszczytny tytuł „KRÓLA STRZELCÓW 2017” MACIEJ SCHRÖTER – Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim.