Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
Wojewódzka Liga Strzelecka LOK Strażak – Golub – Dobrzyń 2017

Wojewódzka Liga Strzelecka LOK Strażak – Golub – Dobrzyń 2017

W dniu 10.06.2017 r. reprezentacja mundurowców z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pom. uczestniczyła w ostatniej IV rundzie Wojewódzkiej Lidze Strzeleckiej LOK – Golub – Dobrzyń 2017 w strzelaniu z karabinka sportowego kbks. Cała liga składa się z 4 rund i po jej zakończeniu nastąpiło podsumowanie całości zawodów i wręczenie pucharów, dyplomów, medali i nagród rzeczowych dla najlepszych.
Zawody pokazały, że praca włożona na treningach dała pozytywne efekty. Chociaż nie mamy gdzie na co dzień strzelać z tego rodzaju broni, to radzimy sobie dobrze. Osiągnięte wyniki świadczą, że mimo iż trenując tylko na „pneumatykach” liczymy się w województwie w tym rodzaju broni również. W zawodach uczestniczyło 24 zespoły, między innymi z Torunia, Kowalewa, Zbójna Nowej Wsi, Gałczewa i oczywiście miejscowi strzelcy z trzech szkół Golubia-Dobrzynia.
A oto końcowe wyniki zmagań:
Szkoły ponadgimnazjalne
Indywidualnie:
1 miejsce – KLASIŃSKI Sebastian
3 miejsce – SCHRŐTER Maciej
5 miejsce – LEWIŃSKI Damian
7 miejsce – KONICKA Dorota
10 miejsce – SYZDÓŁ Aleksandra
Strzelało łącznie 96 zawodników.
Drużynowo:
1 miejsce – Zespół Szkół w Jabłonowie Pom. (Klasiński Sebastian, Schröter Maciej, Lewiński Damian, Przedpełska Wiktoria)
3 miejsce – Zespół Szkół w Jabłonowie Pom. (Syzdół Aleksandra, Konicka Dorota, Korczyński Mateusz, Kwaśniewski Rafał)
Wielkie gratulacje i podziękowania za osiągnięte rezultaty i za poświęcone soboty na wyjazdy do Golubia-Dobrzynia.