Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
Centrum Sukcesu Zawodowego

Centrum Sukcesu Zawodowego

Projekt „CENTRUM SUKCESU ZAWODOWEGO”
współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego
Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach

image002

Projekt realizowany jest w szkołach zawodowych prowadzonych przez Powiat Brodnicki i ukierunkowany przede wszystkim na podniesienie jakości kształcenia oraz zmniejszenie dysproporcji w osiągnięciach uczniów. Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych rozwijających kompetencje matematyczne, językowe, informatyczne, astronomiczno-fizyczne i w zakresie przedsiębiorczości. Ponadto na zajęciach sportowo-obronnych uczą się jak można zdrowo spędzać czas wolny i przy okazji zdobyć nowe umiejętności. Zajęcia z projektu dają również możliwość dobrego przygotowania się do egzaminu maturalnego i zawodowego. Umiejętności zawodowe uczniowie zdobywają na stażach zawodowych. Swoją ścieżkę rozwoju zawodowego uczniowie nasi zaplanują w ramach zajęć z doradztwa zawodowego. Zajęcia w szkole uzupełniane są atrakcyjnymi zajęciami wyjazdowymi. Uczestnicy zajęć sportowo-obronnych zapoznają się z działalnością Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Zajęcia z doradztwa zawodowego będą realizowane w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Sopocie. W ramach koła przedsiębiorczości uczniowie poznają m.in. Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, Giełdę Rolno-Ogrodniczą w Poznaniu i zwiedzą Targi POLAGRA. Dla uczestników koła astronomiczno-fizycznego przygotowane zostały zajęcia w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku.

ZAJĘCIA REALIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
Zajęcia Koła Astronomiczno-Fizycznego
Zajęcia Koła Informatycznego „Nauka języka HTML i kurs CMS”
Zajęcia z matematyki i z języka angielskiego przygotowujące do matury
Zajęcia przygotowujące do egzaminów zawodowych – technik ekonomista i technik agrobiznesu

ZAJĘCIA REALIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
Zajęcia Koło Astronomiczno-Fizycznego
Zajęcia Koła Informatycznego „Nauka języka HTML i kurs CMS”
Zajęcia w ramach Koła Przedsiębiorczości „Profesjonalna obsługa klienta”
Zajęcia z matematyki i z języka angielskiego przygotowujące do matury
Zajęcia przygotowujące do egzaminów zawodowych – technik ekonomista i technik agrobiznesu

WYJAZDY:
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie

Poznań – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Warszawa – Giełda Papierów Wartościowych i Centrum Nauki Kopernik

Toruń – Mobilne Centrum Informacji Zawodowej

Trójmiasto – Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej

Frombork – Śladami Mikołaja Kopernika

csz1 csz2 csz3 csz4 csz5 csz6

 

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC