Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa

ZESPÓŁ SZKÓŁ W JABŁONOWIE POMORSKIM

Drodzy Uczniowie Szkoły Podstawowej!

Przedstawiam ofertę edukacyjną Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim na rok szkolny 2021/2022  jako tą, która mam nadzieję Was zainteresuje.
Część z Was ma już zapewne sprecyzowane plany dotyczące ścieżki edukacyjnej, inni je weryfikują, a jeszcze inni dopiero stają przed tym ważnym życiowym wyborem, będąc wspieranymi przez rodziców i nauczycieli. Będzie mi miło jeśli oferta edukacyjna Naszej Szkoły okaże się w tej kwestii pomocna. Ufam, że dokonacie mądrych wyborów dalszych kierunków kształcenia. Życzę Wam drodzy Ósmoklasiści otwartości na nowe możliwości, licząc, że nie zabraknie Wam zapału i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów. Mam nadzieję, że będziecie realizowali swoje zamierzenia związane z dalszym rozwojem w naszej Szkole.

Dyrektor Zespołu Szkół
Barbara Bober

Serdecznie zapraszam!

Wszystkich, a w szczególności Absolwentów Klas Ósmych, wraz z Rodzicami, zapraszamy na wirtualne dni otwarte w naszej szkole (ZOBACZ)