Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa

ZESPÓŁ SZKÓŁ W JABŁONOWIE POMORSKIM

Drodzy Uczniowie Szkoły Podstawowej!

Przedstawiam ofertę edukacyjną Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim na rok szkolny 2021/2022  jako tą, która mam nadzieję Was zainteresuje.
Część z Was ma już zapewne sprecyzowane plany dotyczące ścieżki edukacyjnej, inni je weryfikują, a jeszcze inni dopiero stają przed tym ważnym życiowym wyborem, będąc wspieranymi przez rodziców i nauczycieli. Będzie mi miło jeśli oferta edukacyjna Naszej Szkoły okaże się w tej kwestii pomocna. Ufam, że dokonacie mądrych wyborów dalszych kierunków kształcenia. Życzę Wam drodzy Ósmoklasiści otwartości na nowe możliwości, licząc, że nie zabraknie Wam zapału i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów. Mam nadzieję, że będziecie realizowali swoje zamierzenia związane z dalszym rozwojem w naszej Szkole.

Dyrektor Zespołu Szkół
Barbara Bober

Serdecznie zapraszam!

DOKUMENTY:
Wniosek o przyjęcie do szkoły (pdf)
Wniosek o przyjęcie do szkoły (word)
Regulamin rekrutacji_2021/2022

OFERTA EDUKACYJNA  2021/2022  W FORMIE PREZENTACJI
– link https://view.genial.ly/60b120136176050d5ce8bc1d/presentation-zespol-szkol-w-jablonowie-pom-oferta-edukacyjna

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2021/2022

Liceum Ogólnokształcące (oddział przygotowania wojskowego – klasa mundurowa)
Liceum Ogólnokształcące (klasa społeczno-prawna)