Centrum Sukcesu Zawodowego

Projekt „CENTRUM SUKCESU ZAWODOWEGO”
współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego
Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach

image002

Projekt realizowany jest w szkołach zawodowych prowadzonych przez Powiat Brodnicki i ukierunkowany przede wszystkim na podniesienie jakości kształcenia oraz zmniejszenie dysproporcji w osiągnięciach uczniów. Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych rozwijających kompetencje matematyczne, językowe, informatyczne, astronomiczno-fizyczne i w zakresie przedsiębiorczości. Ponadto na zajęciach sportowo-obronnych uczą się jak można zdrowo spędzać czas wolny i przy okazji zdobyć nowe umiejętności. Zajęcia z projektu dają również możliwość dobrego przygotowania się do egzaminu maturalnego i zawodowego. Umiejętności zawodowe uczniowie zdobywają na stażach zawodowych. Swoją ścieżkę rozwoju zawodowego uczniowie nasi zaplanują w ramach zajęć z doradztwa zawodowego. Zajęcia w szkole uzupełniane są atrakcyjnymi zajęciami wyjazdowymi. Uczestnicy zajęć sportowo-obronnych zapoznają się z działalnością Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Zajęcia z doradztwa zawodowego będą realizowane w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Sopocie. W ramach koła przedsiębiorczości uczniowie poznają m.in. Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, Giełdę Rolno-Ogrodniczą w Poznaniu i zwiedzą Targi POLAGRA. Dla uczestników koła astronomiczno-fizycznego przygotowane zostały zajęcia w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku.

ZAJĘCIA REALIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
Zajęcia Koła Astronomiczno-Fizycznego
Zajęcia Koła Informatycznego „Nauka języka HTML i kurs CMS”
Zajęcia z matematyki i z języka angielskiego przygotowujące do matury
Zajęcia przygotowujące do egzaminów zawodowych – technik ekonomista i technik agrobiznesu

ZAJĘCIA REALIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
Zajęcia Koło Astronomiczno-Fizycznego
Zajęcia Koła Informatycznego „Nauka języka HTML i kurs CMS”
Zajęcia w ramach Koła Przedsiębiorczości „Profesjonalna obsługa klienta”
Zajęcia z matematyki i z języka angielskiego przygotowujące do matury
Zajęcia przygotowujące do egzaminów zawodowych – technik ekonomista i technik agrobiznesu

WYJAZDY:
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie

Poznań – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Warszawa – Giełda Papierów Wartościowych i Centrum Nauki Kopernik

Toruń – Mobilne Centrum Informacji Zawodowej

Trójmiasto – Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej

Frombork – Śladami Mikołaja Kopernika

csz1 csz2 csz3 csz4 csz5 csz6

 

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *