Warsztaty ekologiczne „Stop zmianom klimatu” z elementami wiedzy na temat skutków zanieczyszczenia powietrza

W środę 28 lutego w naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczne. W czasie ich trwania uczniowie zostali zaznajomieni z tematyką zmian klimatu oraz pozyskali wiedzę na temat skutków zanieczyszczenia powietrza.

Warsztaty poprowadził edukator, p. Robert Laskowski, który jest pracownikiem Szkoły Leśnej na Barbarce k. Torunia. W niezwykle barwny i ciekawy sposób przedstawił on uczniom zagadnienia zmian klimatu, a następie uczniowie mieli do wykonania kreatywne zadania.

Organizatorami warsztatów z ramienia szkoły byli p. Barbara Kopańska i p. Wiesław Grabowski.