Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025 w Zespole Szkół

Wrześniowy poranek 2 września powitał nas rześkim powiewem jesieni, który zwiastował nieuchronny powrót do szkoły.

Punktualnie o godzinie 10:00 w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2024/2025. Pani Dyrektor, która powitała wszystkich uczniów, a w szczególności tych, którzy rozpoczynają swoją naukę w naszej szkole. Życzyła wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i samych sukcesów. Głos zabrała także Pani Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Marzanna Fettke, która również złożyła uczniom serdeczne życzenia na nadchodzący rok szkolny.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, gdzie omówiono szczegóły dotyczące organizacji nadchodzącego roku szkolnego.

O godzinie 11:00 cała społeczność szkolna udała się pod Pomnik Poległym i Umęczonym, by wziąć udział w uroczystości upamiętniającej 85. rocznicę wybuchu II wojny światowej.