Liceum Ogólnokształcące. Technikum. Szkoła Branżowa
 
Pożegnanie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego

Pożegnanie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego

Już od ponad roku wszyscy mierzymy się z pandemią. Codzienne życie, również to związane ze szkołą, z uwagi na  sytuację ciągle poddane jest wielu ograniczeniom, a każdy z nas musi starać się jakoś odnaleźć w tych okolicznościach. Pewne rzeczy są jednak niezmienne – kolejny rocznik absolwentów opuszcza mury Zespołu Szkół, aby kilka dni później przystąpić do egzaminu maturalnego.

30. kwietnia 2021 roku, w obecności Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, pani Justyny Prajs,  z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, Pani Dyrektor Barbara Bober oraz pan Zbigniew Czachor, wychowawca, wręczyli świadectwa ukończenia szkoły uczniom klasy III Liceum Ogólnokształcącego. Absolwenci otrzymali również dyplomy i nagrody za wysokie wyniki w nauce, aktywność społeczną, osiągnięcia sportowe oraz pamiątkowe statuetki klas mundurowych. Uroczystość poprowadziły uczennice klasy II Liceum Ogólnokształcącego, Nadia Waliszewska i Izabela Hermańska, które podziękowały swoim starszym koleżankom i kolegom za ich obecność i wspólnie spędzany czas, życzyły też wysokich wyników na egzaminie maturalnym.

            Pani Dyrektor w słowach skierowanych do absolwentów życzyła by doświadczenia zdobyte podczas nauki dodały im odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wytyczonych celów. Zachęcała do realizacji marzeń. One dodają sił, motywują do działania oraz  przekraczania własnych ograniczeń.

Każdy koniec jest równocześnie początkiem czegoś nowego. Absolwenci rozpoczynają kolejny rozdział swojego życia. Przed nimi cały świat, są w nim wspaniałe możliwości. Niech ich realizacja stanie się również Ich udziałem.

Powodzenia!