Studniówka uczniów Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim Anno Domini 2019

2 lutego 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim wraz z osobami towarzyszącymi bawili się na studniówkowym balu w ośrodku „Patrycja” w Chojnie.
Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną, którą prowadzili: uczennica klasy IV TE – Roksana Gumkowska i uczeń klasy III LO – Krzysztof Piotrowicz. Okolicznościowe wiersze wygłosili Hubert Gordon i Mateusz Bieniek z klasy III LO.
Poloneza prowadził wicedyrektor ZS – pan Tomasz Konkol z uczennicą klasy IV Technikum – Moniką Komorowską. Taniec został przygotowany tradycyjnie przez panów Zbigniewa Czachora i Łukasza Blinkiewicza – nauczycieli wychowania fizycznego.
Swoja obecnością zaszczycili nas Pan Piotr Boiński – Starosta Brodnicki, Pan Przemysław Górski – Burmistrz Miasta i Gminy w Jabłonowie Pomorskim oraz Pani Beata Wasilewska – przewodnicząca Rady Rodziców. Nie zabrakło Marzanny Drężek – wychowawczyni klasy licealnej w I roku ich nauki.
Bal rozpoczął taniec uczniów z nauczycielami oraz zaproszonymi gośćmi.
Młodzież pełna werwy i humoru bawiła się do białego rana.
Nad przebiegiem uroczystości czuwały wychowawczynie: klasy III LO – Halina Gawenda i klasy IV Technikum – Karolina Pasternacka

dav

.