II Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy

11. kwietnia 2017 roku uczennice z naszego Zespołu Szkół wzięły udział w turnieju piłki nożnej, który odbywał się na hali sportowej przy ulicy Karbowskiej w Brodnicy. Dziewczęta zagrały w składzie: Mariola Latuszek, Sandra Kostyra, Martyna Słoma, Karolina Zimnowłodzka, Roksana Gumkowska, Milena Karczewska, Jagoda Jankowska, Agata Szram, Monika Komorowska. Konkurencja była duża, gdyż oprócz naszej drużyny pojawiły się jeszcze ekipy z Gronowa, Golubia Dobrzynia, Grudziądza, Torunia i Brodnicy.
Ostatecznie naszym piłkarkom nie udało się zająć miejsca na podium , jednak turniej był dla nich kolejną okazją do zdobycia doświadczenia , dzięki któremu nasz odmłodzony skład z całą pewnością osiągnie sukcesy w przyszłości.