Eliminacje do turnieju klas mundurowych 2017 – Włocławek

Sukces naszych mundurowców – 3 zespoły w ubiegły weekend awansowały do finału Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych, który odbędzie się w przyszłym roku w Czernej koło Krakowa. To wielki sukces – ale i też motywacja do wytężonej pracy. Przypomnę, że jesteśmy obrońcami tytułu NAJLEPSZEJ KLASY MUNDUROWEJ W POLSCE i w 2017 roku będziemy bronić tego tytułu i tarczy przechodniej jako nagrody głównej. Na eliminacjach uczestnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach. Pisali test wiedzy oraz zmagali się z torem przeszkód ustalonym przez organizatora. W eliminacjach sklasyfikowano 170 dwuosobowych drużyn, a nasi mundurowcy uzyskali bardzo dobre wyniki. Najlepsza drużyna zdobyła 34 punkty, a Nasze drużyny wszystkie równo po 29 pkt.
Oto składy drużyn mundurowców z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim, które wywalczyły aż 3 miejsca w wielkim finale:
– Radosław SCHODOWSKI, Dariusz MILCZARCZYK
– Maciej SCHRŐTER, Paweł FABRYKIEWICZ
– Mateusz BIENIEK, Hubert GORDON
Tym samym Nasze reprezentacje zakwalifikowały się do występu w finale, gdzie przystąpimy jako obrońcy tytułu. Zwycięski zespół będzie reprezentował nasz kraj na międzynarodowym turnieju „Cadet World Championship – 2017”
Brawo!…

munwlo2 munwlo3 munwlo4 munwlo5 munwlo6