Dzień Otwartych Drzwi

27. i 29. marca 2019 r. w Zespole Szkół zorganizowane zostały Dni Otwartych Drzwi, na które przybyli gimnazjaliści i uczniowie klas ósmych z Jabłonowa Pomorskiego, Radzynia Chełmińskiego, Zbiczna, Książek, Brodnicy, Świecia nad Osą i Nowego Miasta Lubawskiego. Uczniów powitała pani Dyrektor Barbara Bober. Następnie młodzież miała okazję zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. Uczniowie obejrzeli Astrobazę, Szkolne Centrum Informacji, salę sportową, a także pracownie przedmiotowe (służb mundurowych, hotelarstwa oraz żywienia i obsługi konsumenta), w których mogli obejrzeć zajęcia prowadzone przez p. Hannę Słowik, p. Dorotę Rucińską i kpt. Sławomira Żochowskiego. Uczniowie technikum zaprezentowali pokaz sztuki baristycznej, a także częstowali własnymi wypiekami. Gościom bardzo podobała się szkoła – zarówno oferta, baza edukacyjna, jak i panująca atmosfera. Wielu spośród przybyłych tego dnia uczniów zadeklarowało chęć kontynuowania nauki właśnie u nas.