II etap Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

10 stycznia 2019r. w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbył się drugi etap XV edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla szkół ponadgimnazjalnych. W półfinale rywalizowało 14 trzyosobowych zespołów z dziewięciu szkół z regionu. Do finału zakwalifikowano 10 zespołów z najwyższymi wynikami z części testowej. Wśród finałowej dziesiątki znalazła się reprezentacja naszej szkoły, w składzie: Daria Gołębiewska, Klaudia Kordella i Dorota Magalska. Zwycięskie drużyny wezmą udział w finale 28 marca 2019 roku. Uczniów do konkursu przygotowywała pani Ewa Rzepka.