Radosny dzień dla uczniów Technikum Żywienia i Technikum Ekonomicznego w Jabłonowie Pomorskim

W dniu 23 marca 2018 r. w Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim uczniowie klasy IV Technikum odebrali świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych i Technik Ekonomista w zakresie kwalifikacji: T.15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych i A.36 Prowadzenie rachunkowości.  Były to już drugie i ostatnie z wymaganych kwalifikacji do zdobycia dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.  Już za miesiąc uczniowie jako absolwenci szkoły będą mogli podjąć pracę w wymarzonym zawodzie. Radość tym większa, że wyniki są wysokie. Na twarzach uczniów zagościł uśmiech.