Studniówka 2017

Dnia 21 stycznia 2017 r. uczniowie klas IV Technikum i III LO w Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim bawili się na swojej studniówce. Uroczystość odbyła się w restauracji w Chojnie.
Bal zaszczycili swą obecnością Starosta Brodnicki, Pan Piotr Boiński, Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowa Pomorskiego Pan Przemysław Górski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Piórkowska.
Dyrektor Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim – Pani Barbara Bober powitała gości i maturzystów oraz życzyła wspaniałej zabawy. Poradziła też uczniom, by wykorzystali ostatnie 100 dni na szlifowanie formy i złożyli z sukcesem egzamin maturalny. Prowadzący uroczystość uczniowie dziękowali nauczycielom i wychowawcom Pani Małgorzacie Modrzejewskiej i Panu Adamowi Szwedowi za codzienną troskę oraz krzepiące słowa w trudnych chwilach. Następnie maturzyści odtańczyli poloneza do muzyki Wojciecha Kilara. Choreografię przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Pan Zbigniew Czachor.