Znajdujesz się w:  Zaczynamy

Zaproszenie na piknik

Zaproszenie na Mityng Lekkoatletyczny

"Odkrywają Planety" w Jabłonowie
Image  Projekt  pn. „Odkrywamy planety” to  szereg zajęć dodatkowych z zakresu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych , mających rozwinąć zainteresowania tymi przedmiotami wśród uczniów. Zajęcia te realizowane będą na podstawie czterech specjalistycznych programów obserwacyjnych, takich jak: Zjawiska Zakryciowe, Stacje Bolidowe, Astrometria i Fotometria oraz Aktywność Słońca. W Jabłonowie Pomorskim uczniowie Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum biorą udział w programie – „Stacje Bolidowe”. Komponent „Stacje Bolidowe” polega na  rozmieszczenie 4 stacji bolidowych w istniejących Astrobazach Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Szczęśliwej drogi już czas…
Image 30 kwietnia w Zespole Szkół  odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. W szacownym gronie gości przybyłych na tę uroczystości znaleźli się przedstawiciele Rady Powiatu: Przewodniczący Rady Powiatu p. Roman Pytlasiński i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu p. Marek Buchalski, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym - p. Stanisław Czajkowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego - p. Krzysztof Kamiński, duchowieństwo, przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP bryg. Piotr Zacharski oraz dyrektorzy szkół, instytucji w Jabłonowie Pom., przedstawiciele Rady Rodziców, z przewodniczącym p. Zdzisławem Zapalskim oraz rodzina i przyjaciele absolwentów. Zaproszonych gości witali uczniowie w strojach z epoki oświecenia – okresu powstania Komisji Edukacji Narodowej patronującej Zespołowi Szkół. Najlepszym absolwentom zostały wręczone nagrody i wyróżnienia z rąk fundatorów bądź ich przedstawicieli.

SŁUŻBY MUNDUROWE
SPORT W SZKOLE
- czyli wszystko co powinieneś wiedzieć jeśli chcesz się tutaj znaleźć
- zawody strzeleckie, sztuki walki,  czyli liceum o ukierunkowaniu służby mundurowe - lekkoatletyka, piłka nożna, siatkówka oraz inne wydarzenia sportowe w szkole