Znajdujesz się w:  Zaczynamy
Serdecznie witamy!

witamy

Zestaw podręczników na rok szkolny 2015/2016
Image  W załączniku ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA NOWY ROK SZKOLNY [PDF]. Kiermasz podręczników odbędzie się w piątek 26 czerwca o godz. 11:00 w Zespole Szkół.

Gościnnie i rodzinnie z Zespołem Szkół
Image 3 czerwca w Zespole Szkół odbył się III Piknik Szkolny „Gościnnie i rodzinnie z Zespołem Szkół”, który otworzyła dyrektor Barbara Bober. Festyn swoją obecnością zaszczycili dostojni goście, m.in. Starosta Brodnicki p. Piotr Boiński, przedstawiciele Rady Miasta Jabłonowo Pomorskie, przedstawiciele Rady Rodziców i siostry ze Zgromadzenia Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej. Na przybyłych czekało dużo atrakcji: występy artystyczne utalentowanych uczniów z ZS, zwiedzanie Astrobazy, pokaz pierwszej pomocy, pokaz karate shotokan i karate combat oraz warsztaty tańca nowoczesnego.

Na sportowo w Zespole Szkół
Image 3 czerwca odbył się VI Wojewódzki Wiosenny Mityng Lekkoatletyczny Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowany przez Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim. Rozgrywki sportowe miały miejsce na stadionie miejskim. Patronat nad imprezą objęli: Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego p. Ryszard Bober, Starosta Brodnicki p. Piotr Boiński oraz Przewodniczący Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe p. Michał Marszałkowski. Kierownikiem zawodów był p. Zbigniew Czachor. Mityng rozpoczął się tradycyjnie przemarszem uczestników z flagą olimpijską przed trybuną honorową. Wśród sportowców znaleźli się reprezentanci I LO, III LO, ZSZ i ZSR z Brodnicy, I LO z Grudziądza, ZSCKR z Bydgoszczy, ZSP z Łasina, ZS z Wronia, ZSCKP z Grubna, ZS nr 2 z Golubia-Dobrzynia i oczywiście przedstawiciele gospodarzy.

Telewizja Bydgoszcz w Astrobazie
Image Po raz kolejny ASTROBAZĘ funkcjonującą przy Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim odwiedziła ekipa TVP Bydgoszcz. Uczniowie i koordynatorzy wzięli udział w realizacji kolejnego odcinka programu „Astroregion”, który ukazuje działania popularyzujące astronomię w województwie kujawsko – pomorskim i promuje nasz  region  jako serce polskiej astronomii. W każdym odcinku programu widzowie znajdą porcję aktualności i nowinek ze świata astronomii, informacje na temat zjawisk czy obiektów, które możemy obserwować na niebie. Ponadto program prezentuje dorobek obserwatoriów astronomicznych –„ASTROBAZ” funkcjonujących na terenie naszego regionu.

SŁUŻBY MUNDUROWE
SPORT W SZKOLE
- czyli wszystko co powinieneś wiedzieć jeśli chcesz się tutaj znaleźć
- zawody strzeleckie, sztuki walki,  czyli liceum o ukierunkowaniu służby mundurowe - lekkoatletyka, piłka nożna, siatkówka oraz inne wydarzenia sportowe w szkole