Znajdujesz się w:  Zaczynamy
Serdecznie witamy!

witamy

Plan zajęć od 2 marca
Image   W załączniku można zapoznać się z planem zajęć obowiązującym od 2 marca [ZAŁĄCZNIK PDF]

Harmonogram zajęć w czasie ferii zimowych

Image    Harmonogram zajęć w czasie ferii [PDF]

ASTROBAZA w ferie zimowe będzie udostępniona wszystkim zainteresowanym w środy w godzinach: 17-19

Harmonogram próbnych egzaminów maturalnych
Image  9 marca uczniowie klas trzecich liceum ogólnokształcącego po raz kolejny przystąpią do pisemnego próbnego egzaminu maturalnego. 23 marca rozpoczną się próbne egzaminy ustne z języka polskiego i języków obcych. Pełen harmonogram w ZAŁĄCZNIKU [PDF]

Spotkanie koordynacyjne z pracodawcami
Image 28 stycznia w sali konferencyjnej Zespołu Szkół odbyło się spotkanie z pracodawcami uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej dotyczące kształcenia młodocianych pracowników. Dyrektor ZS p. Barbara Bober oraz wicedyrektor p. Tomasz Konkol zapoznali pracodawców z nową formułą egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz omówili zagadnienia związane z tworzeniem i modyfikacją programów nauczania, przedstawiona została także oferta interesujących kursów organizowanych w ZS (językowego, komputerowego i pedagogicznego). W czasie spotkania p. Wiesław Grabowski przedstawił wyniki egzaminów zewnętrznych, podkreślając wysokie wyniki absolwentów ZS w Jabłonowie Pom. Do pracodawców zwrócił się również w krótkim wystąpieniu dyrektor RCKPiU p. Jarosław Hiszpański. Po spotkaniu obejrzano szkolne pracownie do kształcenia zawodowego.

SŁUŻBY MUNDUROWE
SPORT W SZKOLE
- czyli wszystko co powinieneś wiedzieć jeśli chcesz się tutaj znaleźć
- zawody strzeleckie, sztuki walki,  czyli liceum o ukierunkowaniu służby mundurowe - lekkoatletyka, piłka nożna, siatkówka oraz inne wydarzenia sportowe w szkole