Znajdujesz się w:  Zaczynamy

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA [PDF ] i [DOC ]

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH [PDF ] i [DOC ]

Lato, lato czeka!...
Image  24. czerwca 2016 roku w Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016. W sali sportowej zebrali się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice, z przewodniczącym Rady Rodziców – panem Zdzisławem Zapalskim oraz zaproszeni goście: pan Stanisław Czajkowski, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Brodnicy, radni Rady Miejskiej: pan Zbigniew Mikulicz i pani Katarzyna Piórkowska i pracodawcy: pani Małgorzata Bielik, pani Iwona Lubczyńska i pani Elżbieta Grabowska. Uroczystość rozpoczęła się, zgodnie ze szkolną tradycją i ceremoniałem, od wprowadzenia Sztandaru Szkoły i pocztu flagowego oraz odśpiewania hymnu państwowego.

Mundurowcy na obozie wojskowym - Mikoszewo 2016
Image Podobnie jak w ubiegłym roku mundurowcy z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim pod koniec roku szkolnego udali się na poligon wojskowo-kondycyjny do Mikoszewa nad Zatokę Gdańską. I podobnie jak w rok temu, tym razem towarzyszyli nam elewi z Golubia-Dobrzynia.
Wystartowaliśmy w Dzień Dziecka i już na początku było słodko – gdyż każdy z uczestników otrzymał życzenia oraz po lizaku z tej okazji.
Po kilkugodzinnej podróży autokarem zameldowaliśmy się w MCzP w ośrodku Leśny Zakątek w Mikoszewie. Szybko udaliśmy się na rekonesans terenu, w którym będziemy działać. Do kolacji zostaliśmy podzieleni na osiem plutonów: Alfa, Beta, Gamma, Delta, Sigma, Lambda, Omega i Zeta, w skład, których wchodzili uczniowie wszystkich poziomów i klas. Od tej pory mieliśmy stanowić jedną wielką mundurową ekipę.

SŁUŻBY MUNDUROWE
SPORT W SZKOLE
- czyli wszystko co powinieneś wiedzieć jeśli chcesz się tutaj znaleźć
- zawody strzeleckie, sztuki walki,  czyli liceum o ukierunkowaniu służby mundurowe - lekkoatletyka, piłka nożna, siatkówka oraz inne wydarzenia sportowe w szkole