Znajdujesz się w:  Zaczynamy
Serdecznie witamy!

witamy

Warto wybrać Zespół Szkół !
Image Zespół Szkół w Jabłonowie Pom. przygotował nową ofertę edukacyjną na rok szkolny 2014/2015. Zostając uczniem naszej szkoły, absolwent gimnazjum ma szansę dobrze przygotować się do matury i wymarzonych studiów, a także zdobyć ciekawy zawód. Chętni do kontynuowania nauki w trzyletnim liceum ogólnokształcącym będą mogli wybrać jedno z następujących ukierunkowań:

Życzenia na wakacje

Image Drodzy Uczniowie,
Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Gratuluję osiągniętych sukcesów w minionym roku szkolnym. Czeka Was zasłużony wypoczynek, czeka na Was piękno polskich gór, jezior i słonecznych dni na plaży. Baczcie, by nie uronić ani jednej chwili z czasu przeznaczonego na zabawę, zawiązywanie nowych przyjaźni i znajomości. Bądźcie otwarci na poznawanie historii, kultury i dziedzictwa miejsc, do których zawiedzie Was szlak wakacyjnego wypoczynku.

Barbara Bober

Przed nami wakacje !
Image 27 czerwca w Zespole Szkół  odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2013/2014, w którym  uczestniczyła społeczność szkolna oraz rodzice z przewodniczącym Rady Rodziców – p. Zdzisławem Zapalskim. Ważnym punktem uroczystości było pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którzy otrzymali świadectwa  ukończenia szkoły z rąk wychowawcy – p. Magdaleny Seidler. W trakcie apelu  uczniom ZS rozdane zostały świadectwa z wyróżnieniem, pochwały i nagrody. Najlepsze wyniki w nauce w zakończonym roku szkolnym uzyskali: Jagoda Karasiewicz (II a LO), Joanna Kupska (I T), Malwina Gawlik (II a LO), Krzysztof Wechsler (II a ZSZ) i Emilia Czyżykowska (II a ZSZ).

Zestaw podręczników na rok szkolny 2014/2015

Image LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE [PDF]

TECHNIKUM [PDF]

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA [PDF]