Znajdujesz się w:  Zaczynamy
Serdecznie witamy!

witamy

Uczniowie Zespołu Szkół na III letnim spotkaniu z ekologią
Image Uczniowie Zespołu Szkół kolejny już raz uczestniczyli w III festynie ekologicznym "Środowisko ponad wszystko - letnie spotkanie z ekologią". Słoneczny dzień pełen atrakcji rozpoczął się o godzinie 9:00 w Najmowie, skąd grupa ponad 20. uczniów wyruszyła niebieskim szlakiem do Brodnicy. Trasa wiodła ścieżkami Brodnickiego Parku Krajobrazowego wzdłuż jeziora Niskie Brodno. O godzinie 12:00 w parku przy Starostwie Powiatowym odbył się festyn ekologiczny.

Goście z Torunia w Astrobazie
Image 12 września 2014r . ASTROBAZĘ  działającą przy  Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim odwiedziła grupa uczniów  wraz z opiekunami  z Liceum Katolickiego w Toruniu. Była to kolejna wizyta  młodzieży z tej szkoły, pierwszym razem pojawili się u nas blisko rok temu. Obiecali wtedy, że jeszcze się u nas zjawią i słowa dotrzymali.

Pojedynek strzelecki
Image Za nami kolejny pracowity weekend  mundurowców z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim. Jak i w zeszłym, tak i w tym tygodniu  pogoda nas rozpieszczała i przy pięknym słońcu drużyny rywalizowały w konkurencji POJEDYNEK STRZELECKI na strzelnicy wojskowej w Brodnicy. Zawody polegały na strzelaniu do tarcz biathlonowych z kbksu. Każda drużyna strzelała do tarcz przeciwnika. Zwyciężał zespół, który jako pierwszy strącił wszystkie tarcze rywala. Rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”.

Oferta edukacyjna: Szkoła Policealna i Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Image OFERTA EDUKACYJNA NA ROK 2014/2015

SZKOŁA POLICEALNA - TECHNIK ADMINISTRACJI (nauka w trybie zaocznym - 4 semestry) NOWOŚĆ

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH (nauka w trybie zaocznym - 4 semestry)