Znajdujesz się w:  Zaczynamy
Serdecznie witamy!

witamy

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół

SZCZEGÓŁOWA OFERTA EDUKACYJNA (KLIKNIJ)

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ukierunkowanie: służby mundurowe

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ukierunkowanie: turystyczno-językowe

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ukierunkowanie: humanistyczno-dziennikarskie

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ukierunkowanie: przyrodnicze

TECHNIKUM: technik ekonomista

TECHNIKUM: technik hotelarstwa

TECHNIKUM: technik żywienia i usług gastronomicznych

TECHNIKUM: technik organizacji reklamy

TECHNIKUM: technik turystyki wiejskiej

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

ZARZĄDZENIE W SPRAWIE REKRUTACJI (PDF)

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY (PDF)

Jabłonowscy uczniowie technikum na praktykach w Niemczech
Image   Kwiecień 2016 roku to dla uczniów klasy drugiej i trzeciej Technikum w Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim okres, który z całą pewnością będą dobrze wspominać, w tym bowiem czasie brali udział w zagranicznych praktykach w Turyngii.
Wyjazd został zorganizowany w ramach  w ramach Projektu „Europejska praktyka w celu kwalifikacji młodych Europejczyków”, skierowanego do uczniów kształcących się w zawodach technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik ekonomista o specjalności ekonomika hotelarstwa i marketing usług hotelarskich. Projekt ten jest realizowany na zasadach programu Erasmus+. Głównym celem Projektu jest podniesienie praktycznych umiejętności zawodowych uczniów, rozwijanie ich kompetencji społecznych i językowych oraz zwiększenie mobilności zawodowej i społecznej przyszłych absolwentów. Na jego realizację Szkoła pozyskała środki z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Gościnnie i rodzinnie z Zespołem Szkół
Image 20. maja 2016 roku w Zespole Szkół odbył się IV Piknik Szkolny „Gościnnie i rodzinnie z Zespołem Szkół”, który otworzyła dyrektor Barbara Bober. Festyn swoją obecnością zaszczycili dostojni goście, m.in. Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko – Pomorskiego p. Ryszard Bober, Starosta Brodnicki p. Piotr Boiński, Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie p. Przemysław Górski, Przewodniczący Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego p. Krzysztof Kamiński z Radnymi. Na przybyłych czekało dużo atrakcji: występy artystyczne uczniów naszej szkoły, zwiedzanie Astrobazy, pokaz musztry i pierwszej pomocy, zajęcia na strzelnicy szkolnej, występ grupy cyrkowej, natomiast w hali sportowej zorganizowane były zajęcia dla dzieci.

Udana sobota na crossie obronnym
Image W dniu 14.05.2016 r. na terenie strzelnicy garnizonowej w Brodnicy odbyła się rywalizacja na szczeblu powiatu w trójboju obronnym. W skład rywalizacji wchodziły trzy dyscypliny: strzelanie z kbks do tarcz biatlonowych (każde niezestrzelony cel, karany był biegową rundą karną), bieg terenowy i rzut granatem (nie przekroczenie określonej odległości karane dodatkową rundą karną).  Dystans pętli dla kobiet to 800m, a dla mężczyzn 1200m. Pomimo bardzo złych warunków atmosferycznych wróciliśmy do Jabłonowa zadowoleni. Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim wypadł bardzo dobrze i zdobył złoto oraz srebro w poszczególnych kategoriach.

SŁUŻBY MUNDUROWE
SPORT W SZKOLE
- czyli wszystko co powinieneś wiedzieć jeśli chcesz się tutaj znaleźć
- zawody strzeleckie, sztuki walki,  czyli liceum o ukierunkowaniu służby mundurowe - lekkoatletyka, piłka nożna, siatkówka oraz inne wydarzenia sportowe w szkole