,Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych”

12.10.2021r. w Brodnicy na stadionie OSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.
Dziewczęta pobiegły w składzie: Julia Mirosław, Zuzanna Konicka, Marta Tomaszewska, Emilia Goszka, Patrycja Sikorska, Amanda Pawłowska, Justyna Piotrowska – rezerwowa. Natomiast chłopcy pobiegli w składzie: Tymoteusz Moczadło, Dawid Tracki, Olivier Grabowski, Jakub Ochab, Antoni Maliszewski, Szymon Marciniak, Jakub Cieślikowski – rezerwowy. Chłopcy zajmując I miejsce, wywalczyli tytuł mistrza Powiatu Brodnickiego, natomiast dziewczęta zajęły III miejsce. Tydzień później tj.19.10.2021r. chłopcy reprezentowali powiat w wojewódzkiej Licealiadzie, która odbyła się w Bydgoszczy, gdzie zajęli X miejsce. Gratulujemy uzyskanych wyników.