Komunikat dla klas Branżowej Szkoły I St. i Technikum w Jabłonowie Pomorskim (zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe)

Od poniedziałku, 19 kwietnia br. uczniowie przystępujący do egzaminu zawodowego lub egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec br. (klasa 2Ta i 2Tb – technik ekonomista, technik logistyk; klasa 3T – technik żywienia), mogą realizować zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu (zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe) stacjonarnie w miejscu ich prowadzenia, przy zachowaniu reżimu sanitarnego, w określonych warunkach organizacyjnych.

Uczniowie III klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, będą odbywać zajęcia praktyczne u pracodawców, o ile u danego pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu.

Pozostali uczniowie będący młodocianymi pracownikami nadal (do 25 kwietnia 2021 r.) nie będą mieli organizowanych zajęć praktycznych u pracodawców.