II Rejonowy Turniej Piłki Siatkowej

W siatkarskiej atmosferze, 5 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół odbył się II Rejonowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół. Udział w turnieju wzięły zespoły ze szkół podstawowych i gimnazjów w Jabłonowie Pomorskim, Bobrowie, Grucie, Książkach, Zbicznie i Pokrzydowie. Każdą szkołę reprezentowały trzy dziewczęta i trzech chłopców. Turniej był rozgrywany systemem ,,każdy z każdym’’. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Blinkiewicz. Sędzią głównym zawodów był Pan Zbigniew Sowiński.

Nie kolejność drużyn była najważniejsza, ale dobra zabawa. Jednakże zwycięzcom należą się gratulacje.

1.miejsce: Zespół Szkół w Pokrzydowie,

2.miejsce: Zespół Szkół  w Grucie,

3.miejsce: Zespół Szkół w Bobrowie,

4.miejsce: Gimnazjum w Książkach,

5.miejsce Szkoła Podstawowa w Jabłonowie

6.miejsce Zespół Szkół w Zbicznie

Najlepszą zawodniczką turnieju została Marta Grochowska z Pokrzydowa, natomiast najlepszym zawodnikiem Jakub Nadworny z Gruty.

Puchary i nagrody w imieniu Pani Dyrektor, wręczył wicedyrektor Pan Tomasz Konkol.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za przybycie. Celami zorganizowanego przedsięwzięcia były w szczególności integracja uczniów i promowanie aktywnej formy spędzania czasu.

Podziękowania należą się sponsorom, dzięki których hojności udało się uświetnić przebieg imprezy:

Hanna i Piotr Słowik „Usługi Transportowe”

Krystyna i Sławomir Foj „Piekarnia Trzy Kłosy”

Marzena Płochacka Sklep Spożywczy ,,u Marzeny’’

Małgorzata i Zbigniew Modrzejewscy – sklep odzieżowy „Pełna Szafa”

Marek Jarzembski – „Salon Prasowy”

Jolanta Mołoń- ,,Firma Handlowo- Usługowa”

Piotr Śliwowski „Firma Śliwowscy”

Wiesław i Kamil Kociela – „Piekarnia Piotruś”