III Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora CKZiU w Brodnicy

2. października 2018 r. na Orliku przy ulicy Karbowskiej został rozegrany III Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Do zawodów przystąpiły drużyny z szkół: w Golubiu Dobrzyniu, dwa zespoły z CKZiU w Brodnicy ul. Karbowska i ul. Mazurska oraz z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim.

Rozgrywki przeprowadzono systemem ,,każdy z każdym”. ( Po porażce w pierwszym spotkaniu z CKZiU- ul. Karbowska,  dziewczęta w drugim meczu zremisowały z CKZiU- ul. Mazurska, a trzecie spotkanie to wygrana z Golubiem Dobrzyniem).

Mimo przeraźliwego zimna dziewczęta pokazały charakter ducha i dużą wolę walki zajmując III miejsce.

Puchary i nagrody w postaci piłek dla wszystkich drużyn wręczył Pan Dyrektor Jarosław Hiszpański.

Na koniec, w budynku szkoły dla zawodniczek  organizatorzy przygotowali ciepły posiłek w postaci  grochówki.

więcej zdjęć:      http://zdjecia.interia.pl/galeria,gcsi,92ED80074EEC50A4E18F596D645609FEFE12446D#/