„Warto marzyć” – spotkanie uczniów z Panem Wojciechem Kupczykiem

  1. czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyła się prelekcja p. Wojciech Kupczyka, nauczyciela i działacza sportowego. Przedstawił on uczestnikom spotkania historię olimpiad sportowych, opowiedział również o swoich wyjazdach na igrzyska, podkreślając przy tym wspaniałą atmosferę, jaka panowała między kibicami i wzruszenie towarzyszące tym chwilom, kiedy Polacy stawali na podium. Swoje wystąpienie p. Kupczyk urozmaicił pokazem multimedialnym, w czasie którego prezentował zdjęcia oraz pamiątki, jakie przywiózł z zawodów. Duże zainteresowanie wzbudził konkurs, w którym do wylosowania była koszulka piłkarza, reprezentanta Polski, Dawida Kownackiego.

Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali wspomnień kibica z Brodnicy i w przekonaniu, że warto marzyć bo marzenia się spełniają, udali się do klas na spotkania z wychowawcami.