Gościnnie i rodzinnie z Zespołem Szkół

1. czerwca 2018 r. w Zespole Szkół odbył się VI Piknik Szkolny „Gościnnie i rodzinnie z Zespołem Szkół”. Festyn otworzyła dyrektor Barbara Bober. Swoją obecnością zaszczycili nas dostojni goście: Piotr Boiński –Starosta Brodnicki, Matka Elżbieta Zborała – Przełożona Generalna Zgromadzenia Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej w Jabłonowie Zamku, Krzysztof Kamiński – Przewodniczący Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego, Elżbieta Zielaskowska –  Dyrektor Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim, Barbara Żabińska-Kublicka – wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. J. Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim, Danuta Kulisz- Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Jabłonowie Pomorskim, Anna Jankowska – Dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Aniołkowo” w Jabłonowie Pomorskim oraz Katarzyna Piórkowska- przewodnicząca Rady Rodziców.

W to wyjątkowe przedsięwzięcie zaangażowali się rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły oraz uczniowie. Rodzice zorganizowali loterię fantową i upiekli pyszne ciasta, przygotowano także stoiska gastronomiczne. Ponadto uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych serwowali przygotowane przez siebie gofry i zapiekanki, a całość wydarzenia uświetniły występy artystyczne uczniów oraz przeprowadzone konkursy. Należy też podkreślić, iż nasz piknik nie odbyłby się bez sponsorów, którzy wspierają nasza szkołę – wśród nich znaleźli się:

• Pan Przemysław Górski – burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie
  • Pan Jędrzej Kucharski – zastępca burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie
  • Pan Krzysztof Kamiński – przewodniczący Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego
  • Pani Marzanna Fettke – skarbnik Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie
  • Pan Marek Buchalski – sekretarz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie

Radni Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego:

• Pani Aleksandra Juszkiewicz
  • Pani Mirosława Laube
  • Pani Barbara Bober
  • Pani Katarzyna Piórkowska
  • Pan Marek Berendt
  • Pan Piotr Dombrowski
  • Pan Marcin Olszewski
  • Pan Zenon Śmigowski
  • Pan Roman Maciąg
  • Pan Zbigniew Mikulicz
  • Pan Wiesław Grabowski
  • Pan Michał Kropiewnicki
  • Pan Kazimierz Łukasik
  • Pan Mirosław Gaczyński

oraz:

• Państwo Krystyna i Sławomir Foj – Piekarnia „Trzy Kłosy”
  • Pani Bernadeta Mikulicz –  firma handlowo usługowa ROL- MIX
  • Pan Grzegorz Zbożny – „Apteka pod Kłosami”
  • Pani Anna Pacak – salon kosmetyczny „Pro Uroda”
  • Pani Małgorzata Przydział – sklep „Prezent”
  • Państwo Stefania i Jan Smoleńscy – „AMPOL- MEROL”
  • Pani Jolanta Mołoń
  • Pani Justyna Sobczak – sklep odzieżowy „Twój Styl”
  • Pani Ewa Parzych
  • Pan Józef Łupiński
  • Pani Zuzanna Zdral- Nelkowska i Pan Pawel Nelkowski – apteka „RADIX” z Radzynia Chełmińskiego
  • Pan Zdzisław Zapalski
  • Państwo Wiesława i Dominik Pawlikowscy – Przetwórstwo warzyw i owoców „Dominik” z Mierzyna
  • Państwo Małgorzata i Zbigniew Modrzejewscy –  sklep „Pełna Szafa”
  • Pan Marcin Krajewski – firma Neo- System
  • Państwo Żaneta i Piotr Śliwowscy – firma „Śliwoscy”
  • Pani Agnieszka Klasińska
  • Pan Marcin Dyrda
  • Państwo Dorota i Leszek Molenda
  • Pani Małgorzata Bielik
  • Pani Katarzyna Jabczyńska – salon fryzjerski Katarzyna Jabczyńska
  • Pani Weronika Szymczak – salon kosmetyczny „Upiększalnia”
  • Pani Renata Perszke – sklep „Świat Dziecka”
  • Państwo Elżbieta i Krzysztof Boguccy – firma „Meblo-Mix”
  • Pani Magdalena Ziobro – „Agro-Centrum”
  • Pani Beata Grzybowska i Pan Tomasz Siekierski – „Multi”

VI edycja festynu w Zespole Szkół upłynęła we wspaniałej atmosferze, przy sprzyjającej pogodzie i dopisujących wszystkim uczestnikom humorach!