Siatkarskie  zmagania w Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim

Siatkarskie zmagania w Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim

W fantastycznej atmosferze, 13 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół odbył się I Rejonowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół. Wzięło w nim sześć zespołów z gimnazjów w Jabłonowie Pomorskim, Bobrowie, Grucie, Książkach, Zbicznie i Świeciu nad Osą. Każdą szkołę reprezentowały trzy dziewczęta i trzech chłopców. Turniej był rozgrywany systemem ,,każdy z każdym’’. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego Zbigniew Czachor i Łukasz Blinkiewicz.

Nie kolejność drużyn była najważniejsza, ale dobra zabawa. Jednakże zwycięzcom należą się gratulacje.

1. miejsce: Gimnazjum w Bobrowie,

2.miejsce:Gimnazjum w Grucie,

3.miejsce: Gimnazjum ze Świecia n/Osą,

4.miejsce: Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim,

Puchary i nagrody wręczyła Pani Dyrektor Barbara Bober.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za przybycie i stworzenie świetnej, sportowej atmosfery.

Zawody te miały na celu integrację uczniów, popularyzację zdrowej, sportowej atmosfery oraz promowanie aktywnej formy spędzania czasu.

Podziękowania należą się sponsorom, dzięki których hojności udało się uświetnić przebieg imprezy:

Hanna i Piotr Słowik „Usługi Transportowe”

Krystyna i Sławomir Foj „Piekarnia Trzy Kłosy”

Marzena Płochacka Sklep Spożywczy ,,u Marzeny’’

Małgorzata i Zbigniew Modrzejewscy – sklep odzieżowy „Pełna Szafa”

Marek Jarzembski – „Salon Prasowy”

Elżbieta Grabowska- Firma Handlowa ,,Rarytas”

Piotr Śliwowski „Firma Śliwowscy”

Wiesław i Kamil Kociela – „Piekarnia Piotruś”