VIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny

7 października 2016 r. w siedzibie Welskiego Parku Krajobrazowego odbył się VIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny „I ja mogę chronić przyrodę”. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy oraz Brodnickie Towarzystwo Przyrodnicze, przy udziale  Starostwa Powiatowego w Brodnicy i  Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. III miejsce zajął Kamil Dzwoniarski z Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim, a wyróżnienie otrzymała Roksana Gumkowska. Uczestnicy konkursu mieli okazję zwiedzić Muzeum Etnograficzne i Przyrodnicze na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego, a także brali udział w grze terenowej. Opiekunem uczniów z Zespołu Szkół był p. Marcin Motofa.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA